همه چیز درباره رنگ موی طبیعی – بیروان – معرفی بهترین آرایشگاه زنانه و مردانه

همه چیز درباره رنگ موی طبیعی

by بیروان in تیر ۲۷, ۱۳۹۸

همه چیز درباره رنگ موی طبیعی

زمانی که در مورد رنگ موی طبیعی صحبت می کنیم ، اولین چیزی که به ذهن ما میرسد رنگ موهای گیاهی است. در قدیم موهای خود را با مواد طبیعی رنگ می کردند که نه به مو آسیب می زد و نه باعث ریزش آن میشد و کلا بدون استفاده از تقویت کننده خاصی همیشه موهای سالمی داشتند.

اگر شما نیز موهایتان با استفاده فراوان از رنگ مو آسیب دیده و ضعیف شده ، پیشنهاد ما به شما این است که دیگر از رنگ های مصنوعی استفاده نکنید و موهایتان را با مواد طبیعی مانند حنا، سدر، بابونه، چغندر و روناس و کلی گیاهان مفید دیگر رنگ کنید تا هم رنگ طبیعی جذابی داشته باشید و هم موهایتان را تقویت کنید.

همچنین بخوانید: بهترین روش درمان موهای نازک و ضعیف چیست؟

 

رنگ موی طبیعی حنا

از قدیم حنا بهترین و شناخته شده ترین رنگ موی طبیعی است. از حنا برای رنگ کردن مو و ناخن استفاده میشده و حتی برای از بین بردن ترک دست و پا و نیز زیبایی به کف دست و پای خود نیز می زدند. حنا برگ درختچه ای به نام حنا است که آن را می کوبند و استفاده می کنند.

شاید این تصور برای همه وجود داشته باشد که رنگ موی حاصله از حنا قرمز است. اما باید بدانید که می توانید حنا را با مواد طبیعی دیگری مخلوط کنید و رنگ موهای متفاوتی به دست آورید.

همه چیز درباره رنگ موی طبیعی

همه چیز درباره رنگ موی طبیعی

رنگ موی طبیعی شرکتی

قطعا شما نیز در بین رنگ موهای شرکتی به اسم رنگ موی طبیعی برخورده اید. در اکثر کاتالوگ های رنگ مو شما می توانید رنگ موهای طبیعی نیز پیدا کنید. اما این بدان معنا نیست که این رنگ موها ضرر نداشته باشد چون در هر صورت شیمیایی است.

منظور از رنگ موی طبیعی شرکتی این است که بعد از استفاده به شما رنگی طبیعی می دهد و اصولا همه فکر می کنند که رنگ موهای خودتان است و چون در این محصولات از مواد طبیعی نیز استفاده شده، این طیف رنگ ها مدت زمان بیشتری روی موهای شما ماندگاری دارد.

 

مزایای رنگ موهای طبیعی

با رنگ کردن موها به وسیله رنگ موی طبیعی دیگر نگران استفاده از رنگ های شیمیایی و آثار مخربی که برخی از این رنگها بر ساقه و ریشه موهای تان می گذارد، نباشید. با استفاده از رنگ موهای شیمیایی و اکسیدان ها  و زمانی که این مواد شیمیایی روی موهایتان قرار میگیرد موهای شما دچار سوختگی میشود و در مرور زمان موهایی شکننده خواهید داشت. در مورد این که رنگ مو چقدر باید روی سر بماند؟ نیز بخوانید.

اما رنگ موی طبیعی هیچکدام از این آسیب ها را به موهای شما نمی رساند و حتی بسیار برای پوست موی شما مفید است و باعث لطافت و ضخامت موهایتان می شود.

حتما می دانید که رنگ موهای شیمیایی باعث سفید شدن تار موهایتان شده و ضخامت مو را کم می کند. اما با استفاده از رنگ موهای طبیعی  می توانید با ظاهری متفاوت و آراسته در جمع حاضر شوید و نگران استفاده از رنگ های شیمیایی و آثار مخرب برخی از این رنگها بر ساقه و ریشه موهای تان نباشید.

پیشنهاد ما برای رنگ کردن مو استفاده از طبیعی ترین و بی عارضه ترین رنگهای طبیعی دنیا مثل حنا، آقطی، بابونه، سدر، روناس، تنباکو، چغندر و…. می باشد.

 

 

 

همچنین اگر شما نیز در زمینه سلامت مو تخصص دارید و یا در تکنسین آرایشی و بهداشتی هستید میتوانید با ما تماس بگیرید تا شما را در سایت اضافه کنیم

 

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

اگر در حوزه دیگری کار میکنید ما سایت در حوزه تخصصی کار شما داریم، در این مورد هم با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *