جراحی لیفت ابرو چطور انجام می شود؟ – بیروان – معرفی بهترین آرایشگاه زنانه و مردانه

جراحی لیفت ابرو چطور انجام می شود؟

by بیروان in تیر ۶, ۱۳۹۸

جراحی لیفت ابرو چگونه انجام می شود؟

روش بیهوشی که برای لیفت ابرو ترجیح داده میشود بیهوشی عمومی است. معمولا عمل جراحی لیفت ابرو حدود دو ساعت طول میکشد.

روش آندوسکوپیک

در متداولترین روش، یعنی روش آندوسکوپیک ، دو برش قرینه در طرفین سر در پشت خط رویش مو داده شده و پوست تحت هدایت از استخوان زیرین جدا میگردد. آندوسکوپ لوله باریکی است که حاوی لنز و دوربین بوده و به یک مانیتور متصل است.

  پوست سپس کشیده شده، بر روی ساختمانهای عمقی ثابت شده و قسمتهای اضافی آن برداشته میشود. محل و شکل برش طوری طراحی میگردد که توسط موها پوشانده شده و پس از التیام قابل مشاهده نباشد. نتیجه عمل، قرار گرفتن گوشه های خارجی ابروها در موقعیتی بالاتر از موقعیت قبلی است که چهره را بسیار زیبا میکند و جوانتر نشان میدهد.

 همچنین بخوانید: لیفتینگ ابرو چیست؟

روش برش پوست سر

 در این روش برش از ناحیه گیجگاهی یک طرف شروع شده وحدودا ۴ سانتیمتر عقب تر از رویش مو و به موازات آن امتداد می یابد تا به ناحیه گیجگاهی طرف مقابل برسد . عمق این برش تا روی استخوان جمجمه خواهد بود. و از زیر، پوست پیشانی تا ناحیه ابروها را از جمجمه جداکرده وآنرا کشیده واضافه آن را در محل برش اولیه چیده و محل برش را می دوزند.

در این روش تمامی محل برش وهمچنین بخیه ها داخل پوست سر و لابلای موهای سر است لذا جای برش اصلا قابل رویت نیست و نسبت به سایر روشها عمل نسبتا بزرگی است و باعث بلند شدن پیشانی می شود چرا که خط رویش موها به طرف عقب تر کشیده می شود. اما بی حسی پوست سر تا مدتی باقی می ماند.  

جراحی لیفت ابرو چطور انجام می شود؟

جراحی لیفت ابرو چطور انجام می شود؟

بالا بردن ابرو به روش مستقیم

خط برش تحتانی درست روی لبه فوقانی ابرو داده می شود . خط برش فوقانی بسته به وضعیت ابروی بیمار وخواسته های وی متغیر است . پوست حدفاصل این دو برش را برمیدارند و لبه های دو برش را به هم می دوزند . این امر باعث بالاتر رفتن ابرو می شود وبا این روش می توان ابرو را اصطلاحا به صورت شمشیری یا هشتی درآورد . در این روش عمل نسبتا کوچکی است و مقداری از افتادگی پلک های فوقانی را برطرف می کند.

بعد از جراحی لیفت ابرو

 بعد از عمل شما به قسمت ریکاوری اتاق عمل منتقل خواهید و پس از مدت کوتاهی به بخش انتقال خواهید یافت. چند ساعت بعد، شما از بیمارستان مرخص خواهید شد. البته مدت زمان بستری و زمان ترخیص میتواند در بیماران مختلف متفاوت باشد.

 دید شما ممکن است برای مدت کوتاهی ناواضح باشد که علت آن پمادی است که در حین عمل برای محافظت از چشمان شما بر روی آنها زده میشود.

مراقبت در منزل بعد از جراحی لیفتینگ ابرو

در منزل باید در حالت درازکشیده به پشت بخوابید و و درحالیکه دو بالش زیر سر دارید بمدت ۳ روز استراحت نمایید. گذاشتن پکهای یخی روی چشم ها و پیشانی بطور متناوب بمدت ۲ روز ضروری است. مراقب باشید بدون دستور پزشک معالج خود مسکن مصرف نکنید. سیگار کشیدن و همچنین استنشاق دود سیگار سبب به تاخیر افتادن فرآیند ترمیم شده و باید شدیدا اجتناب گردد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *